26.1
Завантаження
Сховати

Паралімпіада: в України ще два срібла та бронза

Ще два срібла та бронзу додав до паралімпійського активу Збірної України черговий день змагань у Пекіні.

Срібним призером став Олександр Петренко. Він - другий у академічному веслуванні серед чоловіків. Таку ж нагороду отримав Андрій Калина у  плаванні на дистанції 200-ті метрів комплексом. До речі, це вже друга нагорода плавця на цьогорічній Паралімпіаді. Нагадаю, він встановив світовий рекорд та здобув золото на дистанції 100 метрів брасом.

Бронзу українським паралімпіцям приніс Сергій Кліпперт. Він фінішував третім на дистанції 400-та метрів вільним стилем. Це вже його третя бронза на цих Іграх. Дві попередні спортсмен здобув у плаванні  на 100 метрів  на спині, а також на дистанції 200-ті метрів.

Усього ж у скарбничці Збірної України 33-ри медалі: 11-ть золотих, 8-м срібних та 14-ть бронзових. У командному заліку Україна посідає 6-те місце.