25.64
Завантаження
Сховати

Олімпіада-2008: в України 7 золотих, 5 срібних та 16 бронзових медалей

Найсвіжіша новина Олімпіади - українка Ганна Бессонова здобула бронзу в індивідуальних змаганнях з художньох гімнастики. Перша - росіянка Євгенія Канаєва, друге місце - у білоруски Інна Жукової. Взагалі, цей день видався багатим на нагороди.

Годину тому отримала "срібло" Ірина Лищинська. На дистанції півтора кілометра наша легкоатлетка не змогла обігнати лише Джебет Ненсі Лангат з Кенії. Українка Наталя Тобіас прийшла третьою. А ще сьогодні українці додали до свого активу два "золота". Василь Ломаченко - боксер у надлегкій вазі - у першому ж раунді переміг француза Хедафі Джелхіра. Золото здобула і українка Інна Осипенко-Родомська. Вона перемогла у веслуванні на байдарках на відстані у півкілометра. І сьогодні ж - завоював бронзу веслувальник Юрій Чебан. Він змагався на каное, і теж - на дистанції 500 метрів. Всього на рахунку України 28 медалей. З них 16 - бронзових, 5 - срібних та 7 золотих. У загально-командному заліку Україна повернулася на 10 місце.