25.9
Завантаження
Сховати

Надаль не без пригод пройшов до 1/8 тенісного турніру у Римі

П`ятиразовий і чинний чемпіон тенісного турніру серії "Мастерс", який триває у Римі, іспанець Рафаель Надаль, міг залишитися за бортом нинішніх змагань на кортах італійської столиці вже після другого кола. Справжній бій першій ракетці світу дав сто сорок восьмий номер рейтингу АТР, італієць Паоло Лоренці.

Абсолютно рядовий для Надаля матч не віщував йому ніяких неприємностей. Однак в підсумку, протистояння, несподівано для всіх, розтягнулося на дві з половиною години. Протягом цього часу суперники зіграли три сети. Рафа явно недооцінив апенінця, за що поплатився вже у стартовій партії. Лоренці виграв її на тай-брейку з рахунком 7:5. Попив крові Паоло іменитому супернику і в другому сеті. Втім, Рафа зміг зібратися у потрібний момент, і вирвав перемогу 6:4. Як виявилося - це був перелом у грі. У вирішальному, третьому, сеті іспанець "всуху" розгромив італійця. 6:0 і Надаль не без пригод потрапляє до однієї восьмої.