26.1
Завантаження
Сховати

На "Australian Open" не залишилось українців

На першому у сезоні турнірі серії "Гренд Слем" - відкритому чемпіонаті Австралії - більше не залишилося представників України. Останнім боротьбу на кортах Мельбурна припинив кращий вітчизняний тенісист, Олександр Долгополов. Цікаво, що як і у попередніх двох раундах змагань, він знову став учасником п`ятисетового поєдинку.

В рамках третього кола "Australian Open" тринадцятій ракетці світу протистояв місцевий профі Бернард Томіч, який посідає тридцять восьмий рядок в світовому рейтингу. Вже у першій партії стало зрозуміло, що і цього разу українцю годі розраховувати на легку прогулянку. Щоправда, програючи 2:4, Олександр таки зумів схилити шальки терезів на свій бік – 6:4. Далі у протистоянні почалися гойдалки. Програвши на тай-брейку наступні два сети, Долгополов доволі впевнено взяв гору у четвертій партії – 6:2. У вирішальному ж сеті міцнішими нерви виявилися все ж у Томіча. 6:3 і австралієць виходить переможцем із майже чотиригодинної битви з українцем. У одній восьмій фіналу Бернард зустрінеться з третьою ракеткою планети та чотириразовим чемпіоном Мельбурна, швейцарцем Роджером Федерером.