25.64
Завантаження
Сховати

"Лос-Анджелес Лейкерс" розпочали сезон з 8 перемог поспіль

Чинний чемпіон Національної Баскетбольної Асоціації - «Лос-Анджелес Лейкерс», здолавши вдома «Мінесоту Тімбевулвз», 99:94, втретє у своїй історії розпочали регулярний сезон з восьми перемог поспіль. Черговий ігровий день у НБА ознаменувався не лише цією яскравою подією. Було багато цікавого і в інших матчах - насамперед мова про поєдинок, в якому «Індіана» приймала «Денвер».

Дуже близькими до рекорду асоціації були баскетболісти «Пейсерз». Вони ледь не перевершили найвище досягнення за набраними очками у одній чверті. Впродовж третьої дванадцяти- хвилинки господарі набрали 54-и пункти, реалізувавши 20 кидків із 21. Це новий рекорд «Індіани», до абсолютного ж досягнення НБА їй не вистачило лише трьох очок. У 1989-му році «Голден Стейт Воріорз» набрали в третій чверті 57 очок. Вражаюча результативність «Індіани» у зустрічі з «Денвером» принесла команді третю перемогу в сезоні - 144-ри на 113-ть. Найбільше розгрому гостей посприяв Майк ДанлІві, який набрав 31 очко.