Лідер баскетбольної Суперліги "Говерла" поступилась на виїзді "Донецьку"

Одним-єдиним матчем середи продовжилась ігрова програма в українській баскетбольній Суперлізі. Баскетбольний клуб "Донецьк" вдома здолав лідера чемпіонату - івано-франківську "Говерлу".

Активно розпочавши зустріч, господарі по-тому дещо знизили свій натиск і після стартових десяти хвилин протистояння у грі спостерігалася рівність. Що не полінувалося зафіксувати табло - 18:18. А на велику перерву у ролі лідерів пішли підопічні Обрадовіча - 40:38. Після відпочинку господарі лише нарощували свою перевагу. Так, перед заключним ігровим відрізком "Тигри" вели +7, а фінальна сирена зафіксувала перемогу "Донецька" - 88:75.

"Донбас" зазнав першої виїзної поразки у чемпіонаті Росії з хокею
    Гейлі на Радбезі ООН: Більш тісна взаємодія між США та РФ ціною України – неприйнятна