Київський "Будівельник" підтвердив лідерство у баскетбольній Суперлізі

Єдиним матчем дня у четвер продовжився регулярний чемпіонат української баскетбольної Суперліги. Лідер змагань, київський "Будівельник", приймав дев`яту команду чемпіонату - баскетбольний клуб "Одеса".
    Певно, господарі недооцінили підопічних Олега Юшкіна - чим іншим можна пояснити, що левову частину гри на майданчику домінували саме візитери. Захопивши ініціативу у стартовому ігровому відрізку, який вони виграли з різницею у 8 очок, одесити, хоч і лише в один пункт, та збільшили свою перевагу до великої перерви. Перед другою половиною гості вели 55:46. Демонстрували свої вміння хлопці Юшкіна і у третій десятихвилинці. Втім, наприкінці зустрічі кияни довели, що лідерство у Суперлізі їм дісталося не просто так. Заключну чверть підопічні Хосепа Беррокаля виграли більш ніж переконливо - 31:14. Тож цього з лишком вистачило, аби оформити у зустрічі перемогу. 96:89 - перемога "Будівельника". Найкращим у зустрічі став гравець господарів Вілсон, який набрав двадцять три очки.