26.1
Завантаження
Сховати

Клуби Понікаровського і Федотенка здобули чергові перемоги у чемпіонаті НХЛ

Чергові матчі відбулися у регулярному чемпіонаті НХЛ. Здобули перемоги обидва клуби, кольори яких захищають українці.

Так, «Нью-Джерсі» Олексія Понікаровського здолав на виїзді «Баффало» 4:1, а лідери Східної конференції – «Рейнджерс» - за відсутності травмованого Руслана Федотенка також у гостях переграли 3:0 свого найближчого переслідувача – «Бостон». Ця звитяга стала для нью-йоркців четвертою поспіль. Аналогічну переможну серію має і кращий, на даний момент, клуб ліги – «Детройт». Більше того, здолавши у стінах рідної «Джо Луіс Арени» «Даллас», «червоні крила» встановили новий рекорд НХЛ, вигравши двадцять один матч поспіль на домашньому льоду протягом одного сезону. Початок історичній перемозі поклав Хенрік Зеттерберг, який на восьмій хвилині реалізував чисельну перевагу. Незабаром Бред Стюарт розвинув успіх господарів майданчика. А в третьому періоді Іржі Гудлер остаточно зняв питання про переможця. Єдине ж, що вдалося гостям, так це стараннями Адама Буріша закинути шайбу престижу незадовго до фінальної сирени. В підсумку, 3:1 і «Детройт» продовжує лідирувати як на Заході, так і загалом в чемпіонаті, на один пункт випереджаючи «Рейнджерс».