26.1
Завантаження
Сховати

Клуб Понікаровського впритул наблизилося до фіналу плей-офф НХЛ

«Нью-Джерсі» Олексія Понікаровського впритул наблизилося до фіналу плей-офф НХЛ. У п’ятому матчі півфінальної серії до чотирьох перемог проти «Рейнджерс» іншого нашого співвітчизника, Руслана Федотенка, «Дияволи» святкували перемогу з рахунком 5:3 та вийшли у протистоянні вперед.

Чергове побачення команд на арені «Медісон Сквеа Гарден» розпочалося з тотального домінування гостей, які впродовж стартових десяти хвилин тричі запалювали червоне світло за воротами «Рейнджерс». Закидали Стів Джіонта, Патрік Еліаш та Тревіс Зейджак. Втім, слід віддати належне нью-йоркцям, які після такого нокдауну знайшли у собі сили прийти до тями. Ще у першому періоді стараннями Брендана Праста з передачі Руслана Федотенка «рейнджери» сквитали одну шайбу. Надалі ж, зусиллями Райяна Келлахена та Маріана Габоріка, господарі відновили у матчі паритет - 3:3. Втім, долю зустрічі вирішили влучні кидки візитерів Райяна Картера та Зака Парізе. У підсумку, 5:3 - перемога «Девілз», які у серії до чотирьох перемог повели перед 3:2.