25.64
Завантаження
Сховати

Фаворити не пройшли до півфіналу Кубку Америки з футболу

Нинішній Кубок Америки поставив все з ніг на голову в ієрархії південно-американського футболу. В останній ігровий день турнір передчасно залишили ще двоє фаворитів. Чилі у чвертьфіналі поступилися Венесуелі 1:2, а Бразилія не змогла здолати Парагвай.

Останні двоє вже зустрічалися між собою на груповій стадії і тоді, нагадаємо, переможця виявлено не було, 2:2. Однак регламент на стадії плей-офф нічиїх не припускає. Більшість ігрового часу домінували чинні володарі "Копа Амеріка" - бразильці, які діяли без гравця "Шахтаря" Жадсона у своєму складі. Втім, дивовижним чином увесь матч провів голкіпер парагвайців Джусто Вільяр. Він не лише відбив всі атаки футболістів Ману Менезеша, а й був бездоганним у серії пенальті, де матч продовжився внаслідок нульових основного часу та екстра-таймів. Гостра боротьба навіть стала причиною сутички між Лукасом Лейвою та Антоліном Алькарасом. Бурхливий прояв емоцій завершився для обох вилученням. А Парагвай здолав за пенальті Бразилію, 2:0. За підсумками дня стала відомою друга півфінальна пара Кубка Америки - Парагвай-Венесуела.