"Динамо" в гостях розгромило "Маккабі" - 5:0

Київське "Динамо" завершило підготовку до другої частини сезону. В останньому контрольному матчі третього зимового збору, який проходив в Ізраїлі, підопічним Сьоміна протистояв чинний чемпіон країни - "Маккабі" з Хайфи. У поєдинку, який відбувся на тренувальній базі суперника, у місті Кфар-Галім, наставник динамівців міг розраховувати лише на дванадцять виконавців. Решта, як відомо, роз`їхалися по своїх збірних, а у Шевченка знову з`явилися болі в спині.
    Через зливу та сильний вітер зустріч розпочалася із двадцятихвилинним запізненням, окрім того було вирішено зіграти два тайми по пів-години. І попри великі кадрові проблеми та складні погодні умови, кияни не просто виграли, а розгромили місцевий клуб 5:0. Рахунок на сімнадцятій хвилині відкрив Калитвинцев. Одразу по перерві  злий жарт із голкіпером "Маккабі" - Мендесом - зіграв вітер, який, таким чином, допоміг динамівцям подвоїти перевагу. Невдовзі Бетао довів справу до 3:0. А згодом Аруна вчетверте засмутив команду із Хайфи. Остаточний же результат гри встановив Дуду.

А за декілька хвилин в іншому місті "Землі обітованої" - Петах-Тікві - розпочнеться перший цього року матч за участю національної збірної України. У товариській зустрічі підопічним Блохіна протистоятиме національна збірна Ізраїлю. Подробиці поєдинку на стадіоні "Хамошава" - у наших наступних випусках. А годину тому на цій же арені завершився поєдинок молодіжних команд, в якому ізраїльтяни впевнено перемогли українців з рахунком 4:0.
    4 квітня у Києві стартує 9-й фестиваль "Французька весна"
    Біля Ясинуватої бойовики захопили дрон СММ та відкрили вогонь по спостерігачах ОБСЄ