26.02
Завантаження
Сховати

"Динамо" другий сезон поспіль не потрапляє до Ліги чемпіонів

Другий сезон поспіль основний турнір Ліги Чемпіонів обійдеться без київського "Динамо". В рамках третього кваліфікаційного раунду команда Сьоміна двічі поступилася казанському "Рубіну" - спочатку 0:2 вдома, а за тиждень - 1:2 вже на полі російського клубу.

На виїзді "Динамо" вдався швидкий гол. Однак Вукоєвіч, на думку арбітра, перебував в оф-сайді і взяття воріт не зарахували. Натомість, "Рубін" забивав за правилами, по разу у кожному таймі. Рахунок на дев`ятнадцятій хвилині відкрив Дядюн, а наприкінці зустрічі Мєдвєдєв подвоїв перевагу команди зі столиці Татарстану. А буквально на останніх секундах динамівці організували гол престижу - гірку пігулку дещо підсолодив Гусєв. Отже, підопічні Бєрдиєва перемогли у Казані 2:1, і 4:1 за сумою двох матчів.