26.02
Завантаження
Сховати

Двоє українських тенісистів пройшли до 2-го кола "Вімблдону"

Набирає обертів "Вімблдон" - найстаріший тенісний турнір серії "Великого Шолома". У другий день змагань була продовжена програма стартового кола. Перші здобутки та невдачі вже є в українців.

Так, до другого раунду пробився Сергій Стаховський, який здолав британця Даніеля Кокса - 6:2 та двічі по 6:4. У жіночому одиночному розряді боротьбу продовжує Катерина Бондаренко - вона була сильнішою за француженку Алізе Корне - 7:5, 6:2. А от Леся Цуренко засмутила своїх прихильників, поступившись росіянці Анастасіі Павлючєнковой - 4:6, 6:7.

Грала цього дня й чинна переможниця турніру, Серена Вільямс. Взагалі, вже доволі тривалий час змагання на "Вімблдоні" проходять під знаком американських сестер. У двадцять першому сторіччі вони тільки в одиночному розряді вигравали британський "Гренд Слем" аж дев`ять разів - з них п`ять тріумфів має у своєму активі Венус, і чотири - Серена. Захист чемпіонського титулу Вільямс-молодша розпочала поєдинком проти француженки Араван Резаі. Сьома ракетка турніру питання про свій вихід до наступного раунду швидко вирішити не змогла. Вигравши перший сет 6:3, Серена з таким самим рахунком віддала другий. Втім, у вирішальній, третій, партії американка була на висоті, розгромивши суперницю з рахунком 6:1.