Донецький "Донбас" несподівано програв столичному "Компаньону"

Чинний чемпіон України з хокею - донецький "Донбас" - несподівано програв у столиці "Компаньйону".
    Саме господарі льодової ковзанки АТЕК відкрили рахунок - на дванадцятій хвилині цілі досяг кидок Муханова. Та ще до першої перерви гості, стараннями Бобкіна, відігралися, а в середині наступної третини Бондарев вивів команду Мікульчіка вперед. Підопічні Сеуканда  відповіли на це спочатку голом Заблудовського, а на початку заключного періоду - успішною реалізацією чисельної переваги у два гравці, закинув Шарітон. І все ж у основний час доля поєдинку не вирішилася. Пастух перевів гру у овертайм, на четвертій хвилині якого "Компаньйон" ще раз скористався більшістю - перемогу киянам приніс Хомутов. Тож, "Донбас" поступився 3:4 і, таким чином, перервав свою переможну серію з п`яти матчів.