"Донбас" вийшов у одноосібні лідери чемпіонату ВХЛ Росії

Донецький "Донбас" здобув п`яту поспіль перемогу в чемпіонаті Вищої хокейної ліги Росії. Черговою жертвою лідера Західної конференції стало "Дінамо" із Балашихи.

Саме гості відкрили рахунок - вже на четвертій хвилині вітання від партнерів приймав Сєргєй Піскунов, який закинув ювілейну, соту шайбу донецького клубу у ВХЛ. А в середині першого періоду його тезка - Варламов - розвинув успіх українського чемпіона. І він же на початку наступної третини довів справу до 3:0. До честі господарів, вони проявили справжній характер і стараннями Алєксандра Шибаєва та Івана Іванова скоротили відставання до мінімуму. Однак, ще до другої перерви донеччани охолодили запал динамівців - Денис Кочетков реалізував буліт і  встановив остаточний результат гри. Тож, 4:2 і "Донбас" вийшов у одноосібні лідери чемпіонату.