"Донбас" вдруге переміг "Беркут" у поточному чемпіонаті ПХЛ

В чемпіонаті професійної хокейної ліги України відбувся останній - перед більш ніж тижневою паузою - поєдинок. На арені "Дружба" у Донецьку чинний чемпіон, місцевий "Донбас", приймав київський "Беркут".

Доволі тривалий час на табло світилися нулі. Рахунок було відкрито лише в середині другого періоду, коли цілі досяг кидок форварда господарів майданчика, Сергія Бабинця. Розв`язка ж наступила на останній хвилині заключної третини. Намагаючись врятувати матч, наставник "Беркута" Дмитро Марковський замінив голкіпера на шостого польового гравця. Однак, очікуваного результату це не принесло, а за п`ятнадцять секунд до фінальної сирени Расулов відправив шайбу у порожні ворота киян. В підсумку - 2:0, "Донбас" вдруге переміг "Беркут" у поточному чемпіонаті і закріпився на другій позиції.