Долгополов пройшов до наступного кола "Australian Open"

В Мельбурні на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу стартувало друге коло змагань у одиночних розрядах. На цій стадії турніру Україну представляли троє учасників і лише одному з них вдалося пройти далі.
    Перша ракетка країни - Олександр Долгополов - сіяний на "Australian Open" під тринадцятим номером, у неймовірно виснажливому п`ятисетовому протистоянні здолав німця Тобіаса Камке - 4:6, 6:1, 6:1, 3:6 та 8:6. Суперником українця у третьому раунді буде австралієць Бернард Томіч.

А от Сергій Стаховський вже припинив боротьбу у одиночних змаганнях, поступившись тенісисту з ПАР Кевіну Андерсону. Їхній поєдинок увібрав в себе чотири сети, з яких українець виграв лише стартовий - 6:3. У решті ж партій сильнішим був Андерсон - 6:1, 7:6 та 6:3.

В жіночій же сітці змагань Україна вже втратила свою останню представницю. Леся Цуренко поступилася двадцятій ракетці турніру - словачці Даніелі Гантуховій, 6:4, 4:6, 3:6.