25.9
Завантаження
Сховати

Долгополов пробився до чвертьфіналу тенісного турніру у Шанхаї

Олександр Долгополов дістався чвертьфіналу представницького тенісного турніру серії "Мастерс", який проходить у Шанхаї. В матчі третього кола перша ракетка України в трьох партіях здолав австралійця Бернарда Томіча. Путівку до півфіналу змагань Олександр розіграє у поєдинку проти японця Кеї Нішікорі.

А от перша ракетка турніру - іспанець Рафаель Надаль - припинив боротьбу на стадії однієї восьмої фіналу, сенсаційно поступившись у двох партіях п’ятнадцятому номеру змагань в Шанхаї - Флоріану Майєру. Німець потужно провів поєдинок, який тривав одну годину і сорок сім хвилин. Перший сет Майєр взяв на тай-брейку, здолавши Рафу з рахунком 7:5. Куди впевненіше провів Флоріан другу партію, протягом якої він взяв дві подачі іменитого суперника і, в підсумку, переміг 6:3. Тож німець пробився до чвертьфіналу, де йому протистоятиме інший іспанець, Фелісіано Лопес. Нагадаємо, тріумфатор шанхайського "мастерса" отримає шістсот двадцять тисяч доларів і одну тисячу рейтингових очок.