25.64
Завантаження
Сховати

Долгополов не пройшов до чвертьфіналу тенісного турніру в Парижі

Олександр Долгополов припинив боротьбу на представницькому тенісному турнірі серії "Мастерс" у Парижі. До чвертьфіналу змагань першу ракетцу України не пустив Давід Феррер. Іспанець переміг у двох партіях - 6:3, 6:2.

Здобув чергову звитягу і Новак Джоковіч, який рішуче налаштований повернути собі чемпіонський титул паризького турніру - нагадаємо, серб тріумфував у французькій столиці в дві тисячі дев’ятому році. На шляху до однієї четвертої фіналу перша ракетка світу здолав свого співвітчизника, Віктора Троіцкі. Поступившись у стартовій партії 4:6, потім Ноле діяв на корті куди більш впевнено. Другий сет Джоковіч виграв з рахунком 6:3, а третій 6:1. За путівку до півфіналу Новак посперечається з французом Жо-Вілфрідом Тсонга, якому "Мастерс" у Парижі свого часу також підкорювався - було це три роки тому.