"Детройт Ред Вінгз" зазнали третьої поразки поспіль у чемпіонаті НХЛ

Чергові матчі відбулися в чемпіонаті Національної Хокейної ліги. Виокремимо зустріч у «місті Моторів», де лідери Західної конференції - «Детройт Ред Вінгз», зазнали вже третьої поразки поспіль. Цього разу у ролі кривдників «червоних крил» виступили «Нешвілл Предаторз».
    Першу закинуту шайбу глядачі на трибунах «Джо Луіс Арени» побачили лише за тридцять три секунди до завершення стартового періоду - тоді Колін Вілсон вивів гостей вперед. А у дебюті наступної третини справи господарів і зовсім стали кепські - Мартін Ерат подвоїв перевагу «Хижаків». Відродив інтригу Павєл Дацюк, якому вдалося закинути в той момент, коли «Детройт» перебував у меншості. Та згодом, «Нешвіл» відновив статус-кво - на п`ятнадцятій хвилині заключного періоду постарався Жан-Пьєр Дюмон. В підсумку, гол Йохана Францена незадовго до фінальної сирени лише підсолодив «Ред Вінгз» гіркий присмак чергової невдачі. 3:2 і «Предаторз» піднялися на сьому сходинку турнірної таблиці Західної конференції, на чолі якої продовжують перебувати "червоні крила".