25.64
Завантаження
Сховати

Cьогодні визначаться півфіналісти футбольного Кубка України

Cьогодні визначаються півфіналісти розіграшу Кубка України з футболу. Два матчі однієї четвертої вже закінчилися.

Так київське "Динамо" не без труднощів здолало на виїзді представника першої ліги - алчевську "Сталь" - 3:2. На гол господарів поля, автором якого наприкінці першого тайму став В`ячеслав Шевченко гості тричі відповіли відповіли на початку другої половини - двічі забив Мілевський, і ще один м`яч алчевець Одінцов відправив у власні ворота. Остаточний же результат гри незадовго до фінального свистка встановив Локтіонов. Відзначимо, що догравали зустріч динамівці у меншості - на 66-й хвилині з поля був вилучений Попов.

Куди більш впертим і напруженим видався поєдинок у Луганську, де в боротьбі за півфінальну путівку зійшлися місцева "Зоря" і дніпропетровський "Дніпро". Рахунок на тридцять шостій хвилині відкрили господарі поля - постарався Полянський. А у середині другого тайму справи команди Рамоса і зовсім стали кепські - другу жовту картку побачив перед собою Чеберячко. Однак реалізувати більшість луганчанам не вдалося. Більше того вони ще й примудрилися пропустити -рівновагу встановив Гладкий. Один:один - так закінчився основний час, а слідом за ним і додатковий. В серії ж післяматчевих пенальті удача посміхнулася дніпропетровцям, які виграли футбольну лотерею з рахунком 5:4.

Ще два учасники півфінальної стадії Кубка України визначаться пізніше. Поєдинки "Карпати" - "Арсенал" та "Шахтар" - "Металург" Запоріжжя розпочнуться о 19-й годині