25.9
Завантаження
Сховати

Чеський тенісист здобув несподівану перемогу на чемпіонаті АТР в Лондоні

У Лондоні триває підсумковий турнір АТР, в якому змагається вісімка найкращих тенісистів планети. Сьогодні стартував другий тур групового етапу. Його програму відкривав поєдинок представників квартету А, які у перший ігровий день зазнали поразок - Енді Роддіку протистояв Томаш Бердих.

Фаворитом вважався американець, який у восьми попередніх очних зустрічах шість разів перемагав чеха. Однак покращити цю статистику Роддіку не вдалося - цього разу свято було на вулиці Бердиха. Винити у поразці Енді може тільки самого себе. В першій партії американець не скористався подвійним сет-болом на прийомі, а після цього одразу віддав свою подачу і, в решті-решт, програв 5:7. Ключовий же момент у другій партії мав місце за рахунку два:два, коли Томаш вдруге за матч взяв подачу суперника. А своїм третім брейком Бердих поставив переможну крапку в зустрічі. В підсумку, сет закінчився з рахунком 6:3 - чех здобуває свою першу перемогу на турнірі, а Роддік, зазнавши другої поразки практично втратив шанси пробитися до півфіналу.