Черговий тріумф Федерера на тенісному турнірі у Дубаї

На представницькому тенісному турнірі у Дубаї розпочалися матчі ¼-ї фіналу. В одному з них зустрічалися чотириразовий тріумфатор змагань - Роджер Федерер - і Міхаіл Южний. Цікаво, що востаннє швейцарець ставав тут чемпіоном в 2007-му році і тоді він здолав у фіналі саме росіянина.
    Вже у дебюті нової зустрічі старих знайомих стало зрозуміло, що і цього разу Южному доведеться нелегко. В підсумку, Федерер впорався із суперником за годину і десять хвилин. За цей час росіянин, навіть не заробив жодного брейк-пойнту. Першу партію Роджер виграв з рахунком 6:3, а другу - 6:4. Таким чином, і дванадцяте побачення Федерера з Южним завершилося перемогою швейцарця, який у півфіналі дубайського турніру поміряється силами з кращим із пари Хуан Мартін Дель Потро – Жо-Вілфрід Тсонга.
    Авто української команди на ралі "Дакар" нарешті доправили додому
    "Стояти з Україною проти російської агресії": Сенатори США засудили окупацію Криму