26.1
Завантаження
Сховати

"Будівельник" здобув п`яту перемогу поспіль у чемпіонаті Суперліги

Лідер чемпіонату української баскетбольної Суперліги здобув вже п`яту перемогу поспіль. Черговою жертвою підопічних Берокаля став "Кривбасбаскет", який приїхав до столиці посідаючи третє місце.

На початку другої чверті перевага господарів сягнула майже десятиочкової позначки. Щоправда, в третій десятихвилинці команда Мітровіча вирівняла гру і, навіть, вирвалась вперед. Та як виявилося це був лише епізод - у заключній чверті кияни повністю переграли візитерів. 89:72 - "Будівельник" бере у криворіжців переконливий реванш за поразку на старті сезону і перериває триматчеву переможну серію суперника. Найвагоміший внесок у звітну звитягу "гладіаторів" зробили Вілсон і Беттс. Набравши по двадцять очок, вони стали найрезультативнішими гравцями поєдинку.