БК "Київ" зазнав сьомої поразки у баскетбольній Суперлізі

Розіграш чемпіонату української баскетбольної Суперліги у вівторок продовжив один-єдиний матч. До Києва, на побачення з "вовками" приїхав маріупольський "Азовмаш".

Вже у першій чверті гості забезпечили себе комфортною перевагою у п`ятнадцять очок, а в наступній десятихвилинці відрив команди Заваліна перевалив за позначку у двадцять пунктів. У подальшому маріупольці без надзусиль тримали підопічних Чернія на безпечній для себе відстані. А от на останніх хвилинах гравці "Азовмаша" змусили своїх уболівальників понервуватися. Напевно, зарано повіривши у легку перемогу маріупольці дозволили "вовкам" суттєво скоротити відставання. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 72:68 на користь "Азовмаша". Кияни програли свій сьомий матч поспіль.

Попри успіх у столиці маріупольці залишилися на п`ятому рядку турнірної таблиці, а БК "Київ", як і раніше, посідає передостаннє місце.