26.02
Завантаження
Сховати

БК "Київ" поступився "Дніпру" у чемпіонаті Суперліги

Чемпіонат української баскетбольної Суперліги продовжився в понеділок одним-єдиним матчем. Одинадцятий в турнірній таблиці БК "Київ" приймав "Дніпро", який посідає шостий рядок.

Підопічні Чернія мали всі шанси засмутити дніпропетровців. Після рівних перших хвилин зустрічі ініціатива поступово перейшла до рук господарів, які справедливо пішли на відпочинок у ролі лідера - 45:39. Та по перерві малюнок гри змінився кардинально - гості доволі швидко ліквідували відставання, а потім настільки ж легко організували солідний відкрив. Перед заключною чвертю переваги "Дніпра" вимірювалася тринадцятьма пунктами. Спроби "вовків" врятувати матч на останніх його секундах успіхом не увінчалися. Дніпропетровці беруть реванш - вісімдесят вісім на вісімдесят один. А найрезультативнішим гравцем поєдинку став форвард киян Коваленко, який набрав тридцять чотири очки.