БК "Дніпро" знову здобув Кубок української баскетбольної Суперліги

Кубок української баскетбольної Суперліги залишається там, де й розігрувався - у Дніпропетровську. У вирішальному матчі турніру місцевий "Дніпро" здолав маріупольський "Азовмаш".

Як і притаманно фіналу, на майданчику точилася запекла боротьба. Обидві команди безперечно прагнули завоювати кубок. Стартову чветь дніпряни з азовцями зіграли абсолютно на рівних - 20:20. У другій десятихвилинці вперед вирвалися підопічні Дениса Журавльова - перед великою перервою їхня перевага налічувала чотири очки. А от після відпочинку першим номером почали грати "леви". Їм вдалося не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Перед заключним ігровим відрізком перевага хлопців Ярутіса вимірювалася трьома пунктами. Та цього гандикапу для перемоги їм не вистачило. В четвертій чверті "Дніпру" вдалося закинути на п`ять пунктів більше за суперника і здобути Кубок Суперліги, 81:79. Зазначимо, що MVP Фіналу чотирьох став гравець тріумфаторів Стівен Бьорт.

В Лос-Анджелесі відзначили лауреатів музичної премії "Греммі"
    Розстріли на Інститутській: суд розглянув відеодокази з місця загибелі активістів