26.02
Завантаження
Сховати

11 матчів продовжили регулярний чемпіонат НХЛ

Одинадцять матчів продовжили регулярний чемпіонат НХЛ. Грали звітного дня і команди обох українців.

Так, «Нью-Йорк Рейнджерс» Федотенка поступилися вдома «Мінесота Вайлд», 1:3. Руслан провів на майданчику дванадцять хвилин, зробивши за цей час один кидок у площину воріт суперника. А «Лос-Анджелес Кінгз» Понікаровського мінімально здолали вдома «Фінікс Койотіс». Олексій провів на льоду десять хвилин, нічим особливим за цей час не запам’ятавшись.

Ще в одному матчі дня лідер Східної конференції «Філадельфія Флаєрз» киянина з російським паспортом Миколи Жердєва, несподівано програла середняку Сходу «Торонто Мейпл Лівз». На радість глядачів «Веллес Фарго Сенте» рахунок відкрили саме господарі – на шостій хвилині відзначився Верстіг. Щоправда, радість «Флаєрз» тривала лише двадцять секунд – стараннями Кульоміна гості відновили рівновагу. У середині другого ігрового відрізку Верстіг закинув ще раз, записавши до свого активу дубль, а «Філадельфії» вдалося ще раз вийти вперед. Та наприкінці періоду Фанюф знову встановив на табло рівновагу – 2:2. А крапку у зустрічі поставив Бойс – саме йому вдалося закинути переможну шайбу у ворота «літунів». 3:2 – перемога «Торонто».