Завантаження
Сховати

Законність громадянства Жванії знову переглянуть

Законність громадянства нардепа Давіда Жванії знову переглянуть. Апеляційний суд Києва скасував рішення Подільського районного суду. Кілька тижнів тому ця установа залишила в силі рішення Генеральної прокуратури про порушення щодо Жванії кримінальної справи.

Сам позивач на засідання суду не з`явився. За словами адвокатів, народний депутат занедужав. Інтереси підзахисного цього разу відстоювали одразу два юристи - Генадій Москаль та французький правник Жан Мартен, який представляє Давида Жванію у Європейському суді. Обидва захисники рішенням суду залишилися задоволені.

Геннадій Москаль: "Рішенням суду ми дуже задоволені, суд прийняв нормальне рішення направити (...) скасував рішення подільського суду від 22 липня і направив справу на новий повторний розгляд в іншому складі суду. Багато грубих помилок знайшов суд при розгляді і розслідуванні Генеральною прокуратурою, розгляді суду першої інстанції, на що було вказано представнику генеральної прокуратури".

Жан Мартен, адвокат (Франція): "Це перемога свободи та справедливості. Я вірю в українське судочинство. У справі було багато суперечностей, а інколи навіть абсурду".
Теги:
Останнє редагування: 19:18 6 серпня 2008
Новини партнерів