Янукович закликає реформувати систему українських судів

  Корупція та недоступність судів для звичайних громадян - головні проблеми у вітчизняній системі судочинства. Так уважає Президент Віктор Янукович. За його словами, рішеннями вітчизняних служителів Феміди не задоволені ані в Україні, ані за її межами. Упродовж 15-ти років намагаються провести реформи у судовій гілці влади, утім поки що - безрезультатно, констатував Глава держави.
  Віктор Янукович, президент України: "Чому це так сталося? Я уважаю, що  не вистачило з одного боку наполегливості тих,хто займався у свій час  цією справою. З іншого боку  велика політизація в цьому питанні.  А сотанні 5 років додалася ще й корупція.  Тому й така система, якщо її можна назвати судова в нас - недоразвита, недореформована і має дуже багато суперечностей".

  Тож президент закликав якнайшвидше реформувати систему судочинсвта. Зокрема, він хоче скоротити працівників та вимагає чітко виписати вертикаль судової влади, щоби кожен громадянин знав - куди йому звератится з тим чи іншим позовом. Втілювати у життя ці реформи буде спеціальна робоча група. До неї увійшли керівники судів усіх рівнів, юристи та народні депутати. Очолив групу  - міністр юстиції Олександр Лавринович. До 12 квітння її члени мають підготувати пропозиції щодо реформування судової системи.

  Попередній матеріал
  Владі Чилі доведеться скоротити витрати на соціальні потреби
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку відливають останніх "Оскарів" до церемонії
  Теги: