Завантаження
Сховати

Як Януковичу повертатимуть повноваження Кучми? [відео]

Депресія - услід за радістю перемог - може настати на Банковій. Ось-ось закінчуються мрії. Відкриті слухання у Конституційному суді щодо політреформи - відбулися, попереду - розгляд у закритому режимі і - вердикт. Який не підлягає оскарженню.

Влада не приховує, опозиція та експертне середовище не сумніваються: судді винесуть негативний вердикт закону "чотирьох двійок", що ввів у дію конституційні зміни і звузив повноваження президента на користь Верховної Ради.  Влада не приховує, опозиція та  експерте середовище не сумніваються - Віктор Янукович поверне собі повноваження Леоніда Кучми.

Але зберігається головна інтрига - яким чином?

Досі широко обговорювали варіант, що судді скасують закон "чотирьох двійок" як ухвалений із порушенням процедури і запропонують парламенту заповнити пробіл, який внаслідок цього виникне у правовому полі.

Зараз припускають: висновок суддів буде таким, що додаткових парламентських рішень не знадобиться. Принаймні це прогнозує видання "Дзеркало тижня".

Зрештою, головна інтрига - що далі? Скорочення чи продовження каденції Верховної Ради, хто пан, а хто пропав з найвищих посадовців та органів влади?

Теги:
Останнє редагування: 03:46 27 вересня 2010
Новини партнерів