5.ua

Власенко: Тимошенко не відмовлялась від участі у суді [відео]

  Державне обвинувачення зауважило – без підсудної слухати справу не будуть. Натомість, захисники Тимошенко продовжують наполягати на тому, щоб суддя Костянтин Садовський розглянув клопотання екс-прем'єра без її участі та закрив справу за відсутністю складу злочину. Перед початком засідання під будівлею суду зібралися прихильники та опоненти Юлії Тимошенко: за оцінками міліції, загалом близько шести сотень людей з прапорами та плакатами. Одні прийшли підтримати екс-прем'єрку, інші вимагали для неї суворого вироку. Саме ж засідання тривало не більше півгодини.

  Вікторія Калита, представник держобвинувачення: «У даній кримінальній справі не досягнуто ще певного прогресу, але для цього потрібно одне – це явка в судове засідання підсудної Тимошенко».

  Сергій Власенко, захисник Юлії Тимошенко: «Сьогоднішнє судове засідання підтверджує лише одне: що кенгурячі суди в Україні продовжуються, політичні репресії в Україні продовжуються, і Віктор Янукович не хоче припиняти політичну агресію по відношенню до своїх політичних опонентів».

  Попередній матеріал
  На Львівщині один чиновник застрелив іншого на полюванні
  Наступний матеріал
  Україна перейшла на літній час
  Теги: