Завантаження
Сховати

У ЗСУ навели статистику по дідівщині за минулий рік

Чотирнадцять загиблих військовослужбовців та понад півтисячі правопорушень. У Збройних силах України - підсумовують кримінальну хроніку за минулий рік.

Проте генерали випромінюють оптимізм - кажуть, ці показники значно менші, ніж у попередні роки. Кількість нестатутних відносин зменшилася на 20%, а зловживання та перевищення владних повноважень - аж на один випадок: з 99 - до 98. Крім того, більшість смертей у лавах армії - сталася з вини самих військовослужбовців. Зокрема, п`ятеро наклали на себе руки через сімейні негаразди. Ще троє - загинули під час виконання господарських робіт. І шестеро - через необережність та порушення правил безпеки.

Федор Макавчук, начальник Військової служби правопорядку у Збройних силах України, генерал-майор: "Один військовослужбовець купавлся без разрешения в результате чего потонул, один військовослужбовець срочной служби солдат Поперечний загинув в результате нестатуних взаємовідношень, один військовослужбовець загинув в результате падения с высоты. По даному делу прокуратурой проводится следство и по даному делу после проверки будет сделано висновки".
Теги:
Останнє редагування: 19:30 10 січня 2009
Новини партнерів