ЦВК: Коштів на достойне забезпечення виборів-2010 - бракує

  Вибори Президента - в економ-варіанті, та ще й із ризиком невиплат зарплат для членів виборчих комісій. У ЦВК порахували і виявили - коштів на достойне забезпечення виборів-2010 бракує.

  За словами заступника голови ЦВК Жанни Усенко-Чорної,  зараз у бюджеті на цю справу передбачено 712 мільйонів гривень. А потрібно, -  за попередніми розрахунками  - один мільярд 271 мільйони гривень.  У Центрвиборчкомі нагадують: кампанія стартує 19 жовтня. Тоді ж розпочинаєтся реєстрація кандидатів. Завершується - 13-го листопада. 

  У зрив виборів за будь-яким із сценаріїв у ЦВК не вірять.

  Жанна Усенко-Чорна, заступник голови ЦВК : "Членів виборчих комісій буде понад 2 мільйони осіб. Тому в кожній родині, мабуть , буде хтось. хто буде брати участь у роботі виборчих комісій".

  Андрій Магера, заступник голови ЦВК: "Моїй дружині буде легко пояснити де я був. і чоловіку Жанни Іванівни також. А от іншим членам виборчих комісій... Чолоівк от ходить на роботу зазвичай на підприємство - а як тут пояснит де ти був тієї ночі.. Важко пояснити, що ти був у виборчій комісії... Я би дуже хотів, щоби нам потім не довелося видавати довідки, що людина справді була на комісії".

  Попередній матеріал
  До 140 зросла кількість жертв шторму "Кетсана" на Філіпінах
  Наступний матеріал
  У Києві невідомий поцілив з гранатомета у дах недобудови – поліція
  Теги: