novostimira.net

Росія назвала умову, за якої віддасть офіційному Києву контроль над українським кордоном з РФ на Донбасі

  Постпред Росії при ОБСЄ Лукашевич стверджує, що Москва, як і раніше, вважає актуальними консультації у рамках "Нормандського формату"

  Відновлення контролю української влади над ділянкою українсько-російського кордону може розпочатися не раніше за проведення місцевих виборів на Донбасі. Про це заявив постпред Росії при ОБСЄ Олександр Лукашевич на засіданні Постійної ради ОБСЄ, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Лукашевич зазначив: "Неприйнятними є спроби переінакшити Мінські домовленості, виставити додаткові умови для політичного процесу врегулювання, який включає не лише питання виборів, а й амністію, звільнення утримуваних осіб, конституційну реформу".

  За словами постпреда, на відкритій нещодавно сесії ВР України можуть бути прийняті необхідні для реалізації політичних пунктів комплексу заходів документи: "Необхідно проявити волю, погодити весь пакет документів із представниками Донбасу, як це передбачено комплексом заходів, і провести його через парламент. Було б безрозсудно упускати таку можливість".

  Представник Росії при ОБСЄ також наголосив, що "заходи у сфері безпеки та політичні кроки мають бути синхронізовані". Дипломат стверджує, що Москва, як і раніше, вважає актуальними консультації у рамках "нормандського формату" для сприяння діалогу в тристоронній контактній групі.

  "Розраховуємо, що режим тиші на Донбасі приведе до конструктивнішої роботи у рамках контактної групи", –додав він.

  Як повідомляв 5.ua, раніше Росія вкотре заблокувала розширення мандату ОБСЄ на всю ділянку кордону. У Нагадаємо, ДПСУ озвучили деталі плану повернення контролю над кордоном з РФ

  Попередній матеріал
  У Швеції охрестили маленького принца Александра
  Наступний матеріал
  Сайдік після зустрічі у Мінську: Розведення в Станиці Луганській заплановано на 7 березня

  СММ ОБСЄ: Від початку вересня кількість обстрілів в АТО зменшилася на 90%

  Контактна група не може домовитися як розвести сили на Донбасі – ОБСЄ

  Для розгортання поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі необхідне припинення бойових дій – німецьке МЗС

  Спостерігачі ОБСЄ скаржаться, що бойовики "ДНР" погрожували їм зброєю