Завантаження
Сховати

Президент вимагає, щоб тарифи ЖКГ були не однаковими, а обґрунтованими,– Кінах

Президент не вимагає запровадити однакові тарифи на послуги ЖКГ на всій території країни, мова йде про те, що ці тарифи повинні бути обґрунтовані у собівартості, і громадяни не сплачували за недоліки житлово-комунального господарства. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив Народний депутат від Партії регіонів Анатолій Кінах.

«Мова не йде про однакові тарифи, мова йде про те, щоб тарифи на житлово-комунальні послуги повинні бути обґрунтовані у собівартості. Неможна допустити ситуацію, коли, наприклад, всі недоліки, негаразди житлово-комунального господарства списують на наших громадян, які, до речі, дуже дисципліновано сплачують за ці послуги», - заявив політик.
 
Кінах зазначив, що зміною фігур, в уряді чи у регіональній владі, сьогоднішні проблеми ЖКГ вирішити не можна.
 
«Одною зміною фігур не вирішити проблем. Потрібно якість,системність, професійність і відповідальність в цілому по всім напрямкам діяльності в даному випадку житлово-комунального господарства. По тарифам повинен бути інтегральний показник потужної роботи блоків уряду – економічного, соціального і житлово-комунального господарства. В той же час потрібно збалансувати бюджетну політику, коли змінюється на протязі року ціна на газ, треба адекватно змінювати обсяги субсидій, показники місцевих бюджетів, центрального бюджету, потрібно жорстко контролювати фінансові потоки з тим, щоб не допускати такого рівня неплатежів – оце ті вимоги, які мають лежати в основі ефективної діяльності. Якщо не буде таких якісних змін – зміна фігур, незважаючи на фамілії, не покращить ситуацію», - зазначив Кінах.
Теги:
Останнє редагування: 06:27 2 червня 2011
Новини партнерів