Завантаження
Сховати

Посол: Україні не варто розраховувати на успіх в ЄС без змін у самій країні

Якщо українська влада і далі зневажатиме те, що викликає стурбованість ЄС, розраховувати на успіх в Євросоюзі їй нічого. Про це заявив німецький посол Ганс-Юрґен Гаймзьот у своїй статті в "Українській правді". Тим часом, Віктор Янукович розраховує на парафування угоди про асоціацію цього року.

На інвестиційній конференції в Києві він заявив, що позитивно оцінює перебіг переговорів - як у політичній частині угоди, так і щодо створення зони вільної торгівлі з ЄС. За його словами, ці документи мають бути підписані до 19 грудня. Звертаючись до потенційних закордонних інвесторів, Янукович наголосив, що розраховує на їхню підтримку як "адвокатів євроінтеграції України". У відповідь міжнародні експерти заявили: підписання угоди з ЄС стане сигналом для розвитку інвестиційних проектів в Україні.    

Віктор Янукович, Президент України: "Хочу підтвердити нашу чітку політичну волю: завершити непростий переговорний процес щодо укладення угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у 2011 році..."

Райнер Лінднер, директор Східного комітету німецької економіки: "Світовий бізнес, громадськість все ще із застереженнямм дивиться на Україну. Захист інвестицій та реалізація проектів - це ще питання номер один, тому вступ України в зону вільної торгівлі з ЄС та парафування угоди про асоціацію - це сигнал потужніший, ніж гарантії на найвищому рівні від української влади".

Теги:
Останнє редагування: 19:05 9 грудня 2011
Новини партнерів