Завантаження
Сховати

Переформатування коаліції. Ситуація станом на 03.06.2009 (репортаж)

Верховна Рада в очікування розв`язки. Тобто офіційного оголошення про коаліцію БЮТу та Партії регіонів. Заява Юлії Тимошенко свідчить: статися це може з дня на день - прогнозують депутати. Щоправда, деякі біло-блакитні сьогодні засумнівалися, чи так вже їм це потрібно.

Чутки притомили - парламентарії переходять на безрозумілішу їм мову.  Злиття у можливу коаліцію будить депутатську фантазію і породжує найсміливіші метафори. НУНСівець В`ячеслав Кириленко думає: любов засліпила регіоналів. Просить згадати - як колись ображали їхнього лідера. Ніщо не забуто, відказують регіонали.

Якщо це буде шлюб, то геть нетрадиційний: пікантну тему ровивають у кулуарах.

У будь-якому випадку так обирати наступного Президента не хочуть противники можливого парування. Литвинівці відказують - вони точно проти.  БЮТівці на вухо журналістам теж шепочуть: і вони - не всі за. Деякі зізнаються, кликали прем`єрку до Парламенту - аби пояснила,  що діється. До офіційних заяв про коаліцію - хто не втік від камери, у висловлюваннях обережний.

Ольга Сніцарчук, 5 канал: "Любить - не любить, буде - не буде, розпустить, піде у відставку, і що скажуть люди.. Метод гадання на пелюстках - у такій ситуації найбільш дієвий для депутатських прогнозів".

Ольга Сніцарчук, Андрій Поставець, Сергій Щекочіхін, 5 канал

***

ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (9.69Мб)
Теги:
Останнє редагування: 23:28 3 червня 2009
Новини партнерів
останні новини
Усi новини