"Народна самооборона" вимагає звільнення Балоги й Медведька

  Звільнити главу президентського Секретаріату Віктора Балогу та Генерального прокуророа Олександра Медведька. Таку офіційну вимогу просто на ганку канцелярії глави держави озвучило об`єднання "Народна Самооборона", що є частиною пропрезидентської фракції НУ - НС.
  За словами народного депутата Олеся Донія, який і озвучив ультиматум, у державі цитата "почалося полювання на інакомислячих політиків". Мовляв, минулого тижня депутати звернулися до Президента зі скаргою про тиск, а у відповідь Генпрокуратура та СБУ почали проти них політичні репресії, які явно керуються з Банкової. Секретаріат Президента самооборонівці звинувачують в узурпації влади, а також у блокуванні усіх ініціатив, які спрямовані на реальну боротьбу з корупцією. Своє звернення вони вже спрямували Вікторові Ющенку, а також планують розглянути це питання у Верховній Раді. Наразі ж самооборонівці відмовилися брати участь у сьогоднішній зустрічі НУНС з Президентом. Мовляв, вони просили окремої аудієнції у Ющенка, але їм відмовили.

  Олесь Доній, народний депутат, НУ-НС: "Депутатська група "Народної самооборони" вимагає: відставки Віктора Балоги з посади глави Секретаріату Президента як головної діючої особи в саботажі діяльності Уряду та фактичного організатора кампанії політичних репресій. Друге відставки Генпрокурора України за бездіяльність у розслідуванні особливо резонансних справ по розкраданню державного майна на мільярди гривень та за виконання брудних замовлено політично вмотивованих справ. "Народна самооборона", не робитиме вигляд, що у державі не наростають негативні політичні тенденції, і наполягатиме на розгляді своїх вимог в найкоротший термін заради демократичних принципів розвитку країни".

  Борис Тарасюк, народний депутат, НУ - НС: "Поки що ніхто ніяк не спиймає....Я не знаю чи це демарш..."


  Решта з депутатів "Нашої України" на зустріч до Секретаріату прибули. Початок розмови з Президентом був запланований на 10:30. Після годинного чекання терпець увірвався  деяким нашоукраїнцям. Зокрема, зібрання залишили Борис Тарасюк та Анатолій Гриценко.
  Попередній матеріал
  На Галапагосах прокинувся вулкан
  Наступний матеріал
  На Київщині за два роки з метою отримання викупу викрали 12 людей - Аваков
  Теги: