Завантаження
Сховати

Луганські депутати просять Януковича заборонити ВО "Свобода" [відео]

Депутати Луганської облради вимагають від президента заборонити діяльність Всеукраїнського об`єднання "Свобода" - як екстремістського угруповання. Про це йдеться у листі-зверненні до глави держави.

Луганські депутати покладають відповідальність саме на свободівців за сутички у Львові 9 травня. Обласна рада також проголосувала за те, щоби залишити червоний прапор на держустановах області до 22 червня. У цей час під стінами облради зібралися на пікет регіонали з комуністами. Також вимагали заборонити діяльність "Свободи". Представнику ж організації, який приїхав з Харкова і побажав виступити на засіданні облради, луганські депутати відмовили у наданні слова.

Валерій Голенко, голова Луганської обласної ради: "Мы сегодня осуждали хулиганствующие выпады, экстремизм, нетерпимость. Те выходки которые преступление. Правоохранительные органы должны сказать своё слово. Мы требуем наведения порядка".

Ігор Швайка, голова осередку ВО "Свобода" в Харківській області: "Це не є компетенція облради. Вона може виказати тільки свою політичну точку зору.  Ми будемо оскаржувати це рішення. Ми будемо показувати наскільки незграбним, необгрунтованим, неграмотним може бути рішення облради".

Чоловік: "Акцию протеста против бендеров, националистов. Против того что они вытворяли во Львове. Что б ужесточить меры против неонационалистических организаций".


Теги:
Останнє редагування: 22:11 11 травня 2011
Новини партнерів