Завантаження
Сховати

Лідери політичних партій вже проголосували [відео]

До обіду прийшли на столичні дільниці виконувати громадянський обов’язок політичні лідери. Уранці проголосували Віктор Янукович та Володимир Литвин, а також Віталій Кличко, Арсеній Яценюк, Петро Симоненко та інші. А Олегу Тягнибоку вдалося здійснити волевиявлення з другої спроби. Не минулося без інцидентів.

Два десятки правоохоронців довкола будівлі, неподалік - ще три автобуси з міліціонерами. А на вході - рамка-металошукач. Так з о пів на восьму ранку зустрічає виборців дільниця Оболонського району Києва, де чекають на Віктора Януковича.

 Виборці: "Під каждим кустом сидить сотрудник СБУ, работник милиции. Очень неприятно и жутко".

Виборці: "Мне оно неприятна эта ситуация потому что я должна была открыть сумку, показать что у меня в сумке".

Голосувати Президент приїхав близько о пів на одинадцяту. Вкинувши бюлетені, виступив з короткою промовою. Чим зірвав аплодисменти виборчої комісії.

Віктор Янукович, президент України: "Оплески..."

Виборці: "Как настроение, Виктор Федорович?"

Прездинет показує - що хороше)

А от іншим виборцям настрій зіпсували президентські охоронці. Ця жінка навмисне приїхала з Донеччини - щоби просити главу держави допомогти. Каже: має дитину-інваліда, на прожиття - не вистачає грошей. Уже писала листи на Банкову, а отримувала відписки. Тож сьогодні зважилася звернутися особисто. Проте - опинилася у райвідділку міліції.

Неля Реутова: "Я просто сидела на выборчей дильнице на лавке и я ни словом, ни делом не нарушала ни порядок, ничего. Меня это самое просто через черный вход выволокли из этой выборчей дильницы и овезли в оболонский райотдел. После без всяких объяснений меня отпустили". 

Охоронці запевняють: усе згідно з законом. 

Згідно статті 17 про державну охорону пункт 3 - ми маємо право обмежувати прохід під час з’їздів охоронних заходів. 

Прем`єр прийшов голосувати - з дружиною. Територію по периметру дільниці - від автомобілів очищають держохоронці та міліціонери. ДАІшники навіть самі відганяють машини.

Без супроводу натовпу охоронців - проголосував спікер. Володимир Литвин навіть у черзі до кабінки постояв. А потім зізнався:

Володимир Литвин, голова Верховної Ради: "Тривогу якусь відчуваю, тому що я не виключаю спроб організувати вразі якщо результати не будуть співпадати із планами, організовувати ті чи інші акції".

Виконати свій громадянський обов`язок - з дружинами - прийшли Віталій Кличко, Олександр Турчинов та  Арсеній Яценюк. А голова ради об`єднаної опозиції - на дільниці ще й зустрівся із Петром Симоненком. Проте політичні опоненти одне одного ніби і не помітили, хоч і стояли поряд.

А от Олег Тягнибок - приходив до виборчої дільниці двічі. До обіду проголосувати не зміг, бо взяв із собою закордонного паспорта.
 
Ксенія Дворнікова, Марія Коренюк, Дар’я Феденко, Азад Сафаров та Андрій Ковальов, "5 канал".

Теги:
Останнє редагування: 19:28 28 жовтня 2012
Новини партнерів