КВУ: вибори у Києві відбуваються без серйозних порушень

  Мешканці столиці сьогодні обирають нового міського голову та депутатів до Київради. З сьомої ранку голосування розпочалося на усіх дільницях, яких у Києві відкрилося понад тисячу. Щоправда, явка на виборах поки що не висока. Станом на 12-ту годину вона становила лише 15% відсотків.
  У Комітеті виборців кажуть: голосування відбувається спокійно, жодних серйозних порушень наразі не зафіксували. А головною претензією комітету залишається низька якість списків на кожній з дільниць. Зокрема, у реєстрах є неточності, які виправляли ще після виборів трирічної давнини. А молоді люди, яким нещодавно виповнилося 18, масово не знаходять себе у переліках. Крім того, у комітеті стурбовані великим розміром виборчого бюлетеня. Через свою довжину - а це майже метр - вони займають багато місця у скриньках, через що урни швидко переповнюються. КВУ просить  виборців щільніше згортати бюлетені, а членам комісій - лінійками "утрамбовувати" їх у скриньках.

  Про спокійний перебіг голосування кажуть і правоохоронці. Столична міліція і прокуратура серйозних порушень не зафіксували. Лише на одній з дільниць у Голосіївському районі затримали трьох осіб, які намагалися винести бюлетені. За цим фактом міліція розпочала перевірку.
  Попередній матеріал
  Кияни обирають нового мера та нову Київраду
  Наступний матеріал
  На Венеціанському карнавалі глядачам показали "політ ангела"
  Теги: