Завантаження
Сховати

Через стрілянину в Севастополі українське МЗС передало Москві ноту протесту

Через стрілянину в Севастополі українське МЗС передало Москві ноту протесту.

Вітчизняне зовнішньополітичне відомство стурбоване, що російська сторона порушила законодавство під час святкування Дня Воєнно-Морського флоту. Урочистості до дня російського ВМФ відбувалися в неділю. Військові стріляли холостими у повітря з  кораблів та бетеерів. МЗС попереджало російський флот, що така форма святкування суперечить українським законам. Тому заступник міністра закордонних справ Юрій Костенко зустрівся з представником російського посольства і вручив йому ноту. Київ наголошує, російська сторона взяла на себе обов`язок поважати суверенітет України і дотримуватися її законодавства.

Також українське МЗС відреагувало на емоції Москви після депортації депутата Костянтина Затуліна. Нагадаємо, що раніше МЗС Росії висловило гостру критику з приводу заборони на в`їзд для депутата і закликало Київ відмовитися від практики "застосування" "чорних списків".
Щодо невдоволення Москви прийомом голови Російської православної церкви Алексія II, МЗС України запевняє: усі деталі програми та перебування патріарха були чітко узгоджені та витримані. Раніше МЗС Росії заявило, що "заходи з нагоди 1020-ліття Хрещення Русі проходять у Києві проходять за неповажного ставлення до керівництва Російської православної церкви, почуттів мільйонів православних вірних Росії та України".

Теги:
Останнє редагування: 17:19 28 липня 2008
Новини партнерів