Siggraph 2010: Sony представила 3D на дисплеї без спеціальних окулярів

  Найпрестижніша і найвідоміша виставка комп`ютерної графіки стартувала в Лос-Анджелесі. Siggraph 2010 триватиме три дні. Свої останні новинки на виставці представляють компанії, які розробляють комп`ютерну графіку та анімацію. Тут зустрічаються найкращі 3D художники, які діляться досвідом та проводять майстер-класи. В рамках Siggraph також відбувається фестиваль анімації, на якому свої розробки демонструють такі гіганти галузі, як Pixar та Walt Disney.

  Відтепер 3D зображенням можна буде насолоджуватись без спеціальних окулярів - за допомогою останньої розробки компанії Sony - найновішого дисплея. Його представили на виставці комп`ютерної графіки у Лос-Анджелесі, що триватиме з 27 по 29 липня. Винахід унікальний ще й тим, що об`ємне зображення можна рухати руками.

  Ще одна новинка виставки - багатошаровий дисплей із крапель води, розроблений науковцями з університету Карнегі-Меллона, що у США. Він відрізняється від попередників високою розподільлою здатністю, глибиною зображення та зручністю в управлінні.

  Виставку влаштовують з 1974 року в різних містах США - Лос-Анджелесі, Новому Орлеані, Сіетлі, Далласі, Бостоні та інших. Щороку на неї з`їжджаються тисячі людей з усього світу. А нещодавно до них долучилася багатомільйонна аудиторія, що спостерігає за експозицією через Інтернет.

  Попередній матеріал
  Річницю завершення корейської війни святкують нині дві Кореї
  Наступний матеріал
  Поліцейські Харкова пограбували померлого пенсіонера
  Теги: