Завантаження
Сховати

За тиждень стартує Міжнародний фестиваль кіно про права людини

Шістдесят документальних фільмів з усього світу покажуть у Київському будинку кіно. За тиждень там стартує Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини.

Це вже восьмий такий захід, усі кінопокази - безкоштовні. Цьогоріч приїдуть знані чеські та польські документалісти Мирослав Янек та Марчин Кошалка, а також популярний російський режисер Павел Костомаров. Покажуть також фільм "Серійні убивства у країні Путіна" французької режисерки. У конкурсній програмі змагатимуться 30 стрічок, з яких лише одна українська. А відкриє фестиваль німецький фільм "Інший Челсі". У ньому йдеться про донецьких шахтарів, футбольний клуб "Шахтар" та чинного президента України. Ідея стрічки у тому, що бізнес, політика і спорт - нерозривні.

Роман Бондарчук, член відбіркової комісії фестивалю: "Таких фільмів ви не побачите ні по телевізору, ні не скачаєте з інтернету. Це рідкісний у нас жанр креативної документалістики, який в нас практично зник".

Володимир Яворський, засновник фестивалю: "І цей фестиваль має складову дуже важливу - щоб люди не опускали руки і боролись за свої права".  

Теги:
Останнє редагування: 17:42 18 березня 2011
Новини партнерів