Відкрито ІІ міжнародний кінофестиваль в Одесі

  Завершилася церемонія відкриття другого міжнародного кінофестивалю в Одесі. 14 іноземних фільмів та єдина українська стрічка "Без Пор Но" позмагаються за "Золотого Дюка" - статуетка відсилає до традиції однойменного кінофестивалю, що відбувався в Одесі наприкінці 80-х минулого століття і був яскравою подією в культурному житті СРСР.

  Цього року на червоній доріжці Одеського оперного було багато зірок російського кіно. Сергій Соловйов презентує на фестивалі всеукраїнську прем`єру - "Анну Кареніну". Проте справжнім подарунком для одеситів став приїзд Джона Малковича - одразу по закінченні церемонії відкриття він презентує на сходах Ланжерону фільм "Бути Стеном Кубриком". Покази просто неба триватимуть щодня - це будуть переважно шедеври німого кіно. Запланована також рестроспектива стрічок "батька спецефектів" - Жоржа Мельєса до 150-річчя від дня народження ілюзіоніста.

  Джон Малкович, актор, США: "Насправді мене дуже часто запрошують на різні події. Мені дуже подобається дивитися фільми, знайомитися з людьми, які їх роблять, підтримуваати стосунки з колегами по всьому світі. Та на жаль, мені майже завжди бракує часу, щоб їздити на кінофестивалі".


   

  Попередній матеріал
  Знайшлися переможці лотереї EuroMillions
  Наступний матеріал
  США ввели санкції проти восьми російських компаній – ЗМІ
  Теги: