Завантаження
Сховати

В Україні виступив японський бандурист [репортаж, відео]

Японський кобзар Чарлі Сакума виступив в Україні. Щоправда не у тисячному залі, а у клубі. Десять років тому він опанував гру на бандурі та вивчив кілька українських пісень. Японець купив козацькі вуса та оселедця і вже вчетверте приїхав до України заграти й заспівати.

Чарлі - пунктуальний. На власний концерт він прийшов раніше за гостей. Сховався у гримерці. До себе пустив лише одну телекамеру. Та від інтерв`ю відмовився. Мовчки налаштовувався на виступ.

Та перед тим, як зіграти на бандурі на широкий загал, японець погодився відповісти на запитання журналістів. На люди вийшов уже в образі. Начепив вуса та оселедця.

Чарлі Сакума: "Ці вуса я купив у Львові, раніше в мене свої були. Та мені їх коти обгризли".

43-річний електрик за професією. Бандурист за покликанням. Нині пан Сакума живе у Канаді. А в Україні - вчетверте. Українською ще  не говорить, та кілька слів знає.

Чарлі Сакума: "Козак, козаки, гопак, баян, бандура".

В українську ж  культуру японський кобзар закохався років десять тому. Тепер він і "Многії літа" заспівати може. Щоправда -  на свій манер.

Закохався японець не лише в нашу культуру. За кілька місяців у Чарлі  весілля. На нього він усіх присутніх запросив. Оженитися надумав на українці. Наречена - зі Львова. Як її звати - таємниця.

Наречена на концерт не приїхала.  А її подруги послухати японця  прийшли. Вибір коліжанки оцінили.

Українці японського бандуриста називають "екзотикою". Та  й фанати його не менш екзотичні. Теж здивувати можуть.

Нарешті японець узявся за бандуру. Пару пісень просто грав. Далі заходився співати.

Анна Мірошниченко, Дмитро Демішев, 5 канал


Теги:
Останнє редагування: 22:44 14 січня 2011
Новини партнерів