Завантаження
Сховати

В Одесі стартує третій міжнародний кінофестиваль [відео]

Чарлі Чаплін і Олександр Довженко просто неба в музичному супроводі. В Одесі 13-го липня стартує третій міжнародний кінофестиваль.

Найпомітніші його події - вуличні покази шедеврів німого кіно. "Вогні великого міста" Чапліна у супроводі симфонічного оркестру на Потьомкінських сходах і "Земля" Олександра Довженка під ритми етно-гурту "Даха Браха" на Ланжеронівському узвозі. За головний приз фестивалю статуетку Золотого Дюка і 15 тисяч доларів змагатимуться 11 фільмів, серед них режисерський дебют російської актриси Ренати Літвінової і чергова прем`єра, яка уже відзначилася нагородами у Каннах, від вихідця з України Сергія Лозниці. Буде серед конкурсантів і один український фільм - "Звичайна справа" режисера Валентина Васяновича. Найдостойнішого обератимуть глядачі. Поза конкурсом в Одесі покажуть фільми, що цьогоріч перемагали на найавторитетніших світових кінофестивалях.

Денис Іванов, генеральний директор Одеського кінофестивалю: "В целом мы ожидаем больше двух с половиной тысяч гостей. Мы ожидаем Джеральдин Чаплин, она представляет шоу на Потемкинской лестнице - показ фильма Чарли Чаплина. Мы ожидаем Клаудию Кардинале как почетного гостя фестиваля, как музу Лукино Висконти, Федерико Феллини. Да, Питер Гринуэй, он планирует прочитать большой мастер-класс".

Теги:
Останнє редагування: 17:09 12 червня 2012
Новини партнерів