Завантаження
Сховати

У Житомирі пройшов офіцерський випускний бал просто неба [відео]

Більше тисячі людей зібралися на центральній площі Житомира, аби стати свідками офіцерського випускного балу. Щоби 120 пар вивчили три класичні танці, організаторам знадобився місяць. Такі бали у місті хочуть зробити традиційними.

Дами у вечірніх сукнях, їхні кавалери - у парадних одностроях. Пари чекають на полонези, вальси та мазурки. Досі їм не доводилося виконувати такі складні танці. Лише місяць підготовки - і офіцери готові до свого першого балу.

Світлана Карпенко, хореограф: "...Когда Петр Первый издал приказ о создании балетного театра в России, танцоров не было. Первыми танцовщиками профессиональными были кадеты. Поэтому в истории всё повторяется. А работать было очень интересно и несложно". 

Дівчат, які вчаться у військовому інституті, одиниці. Тож до балу курсантам пари добирали з інших вишів Житомира.

Оксана Іщенко: "Раніше ми не були знайомі. Станцювалися чудово. Дуже нам сподобалося".

Максим Грішин: "Танцювалось весело, приємно, жаркувато трішки. Але в цілому сподобалоь, ми горді тим, що продовжили цю славетну традицію".

Керівник військового вишу зізнається: курсантів легше зорганізувати виконувати вправи на плацу або стрибати з парашутом, аніж вправно витанцьовувати.

Юрій Даник, начальник Житомирського військового інституту ім. Сергія Корольова: "Коли це дійство великої кількості людей, дійсно, синхронізувати, зробити, щоб це було єдине дійство - це досить важко".

Офіцерський бал просто неба у Житомирі влаштували вперше. Глядачам дійство сподобалося.

Марія Шкуратюк: "Нам очень нравится молодежь, мы тоже вспоминаем. Нам тоже нравится. Это праздник. Яркий, красивый, большой".

Валерія і Настя: "Мені дуже подобається таке красне платьє. Воно дуже блистить. Ой дивись, яке біле красиве!"

Святкувати закінчення навчання офіцерським балом у військовому інституті збираються і надалі. Кажуть: наступного року почнуть репетиції танців заздалегідь.

Оксана Трокоз, Володимир Жабровець, Житомир, 5 канал.

Теги:
Останнє редагування: 20:22 21 червня 2013
Новини партнерів