Завантаження
Сховати

У Києві стартував новий культурний проект "Завтра-Різдво"

У столиці стартував новий культурний проект "Завтра-Різдво" до тисячоліття із дня народження Івана Гончара. Це фестиваль в якому зібрали майстер-класи, виставки, ярмарки з продажу різдвяних подарунків та виступи українських гуртів. Про особливості проекту у наступному сюжеті.

Справжню фестивалію підготували до зимових свят працівники музею івана Гончара. Вони зібрали народних майстрів, музик і письменників, щоби показати українцям, як треба готуватися до різдва. Для початку тут пропонують відвідувачам придбати етнічні подарунки.

Відвідувачка: "Я купила дідух, ангелик, козак і там ще бачите скільки торб. все це я накупила діточкам".

Даря Безродна, "5 канал": "Одна з особливостей проекту Різдво-завтра- величезна кількість майстер-класів. Зараз ми навчаємося робити новорічні прикраси у техніці декупаж. Має вийти отака краса".

Майстер класи можуть відвідувати всі охочі. Тут навчатимуть не тільки розпису скла, але й різбленню по дереву, вишивці, а також куховарити. Так, в рамках акції "12 страв до Різдва" Ніна Матвієнко зварить кутю, музиканти гурту Гайдамаки приготують "Щуку по-гайдамацьки". Першими серед зірок на відкритті проекту свою фірмову страву- плачинди з гарбузом приготували письменники брати Капранови.

Дмитро Капранов, письменник: "Плацинда це наша бесарабська страва. Вона робиться з тіста, з гарбузом. Її роблять краще чоловіки, можна її робити з яблуком і сиром".

Петро Гончар, директор музею Івана Гончара: "Традиції це виписаний закон не депутатами, а любьми. це історія народу. от ми за цими традиціями і намагаємося робити свої свята".

Проект "Різдво-завтра" триватиме протягом зимових свят аж до Водохреща 19 січня. 

"5 канал".

Теги:
Останнє редагування: 12:31 17 грудня 2010
Новини партнерів